תחומים

"תקווה" מתמקדת בסיוע לאנשים הנמצאים בקשיים או במצוקה ובדגש על סיוע לשלוש קבוצות אוכלוסייה עיקריות:

חולים ובני משפחתם

חולים ובני משפחתם

"תקווה" מלווה ותומכת בחולים (ובדגש על אימהות צעירות שחלו בסרטן ושהנן מפרנסות חד הוריות) הן בליווי בזמן הטיפולים הלא פשוטים בבית החולים והן בסיוע ובטיפול בצרכים השונים של החולים וילדיהם בזמן ההחלמה בבית.

 "תקווה" מגייסת כספים לתרופות לאנשים שאין להם, מלווה את אלו המתקשים למוסדות הממשלתיים ולבתי החולים ובעיקר נמצאת לצד אותם חולים ברגעי הקושי והמשבר.

משפחות בקשיים כלכליים

משפחות בקשיים כלכליים

"תקווה" דואגת לסייע הן בתרומה של מזון ומצרכים חיוניים והן בתרומה כספית למשפחות אשר עוברות תקופה של קושי כלכלי הנובע מסיבות מגוונות, תוך מיקוד במשפחות חד הוריות עם ילדים קטנים, זאת לאורך כל ימות השנה ובדגש על ערבי שבתות וחגים.

 "תקווה" התברכה בתורמים נדיבים, חלקן חברות מזון אשר מספקות מצרכים לנקודות איסוף, בהן המצרכים נארזים לחבילות שמחולקות לאלו שצריכים.

נוער בסיכון לפני גיוס

נוער בסיכון לפני גיוס

"תקווה" פעילה במסגרות ילדים ונוער באזורים מוחלשים, כדי להכווין את הילדים הנהדרים והמקסימים אשר נולדו לסביבה מורכבת ונעדרת תמיכה, הכוונה שתאפשר להם לעלות על "דרך המלך" ובכל להשתלב בחברה.

 "תקווה" באמצעות אנשים נהדרים מעבירה פעילויות העשרה והרצאות נושאיות מחד וליווי אישי לאלו שזקוקים לכך מאידך, תוצאות פעילות זו ניכרות הלכה למעשה בהשתלבותם של הילדים ובני הנוער במסגרות השונות – הן בבתי ספר והן לאחר מכן בשרות צבאי משמעותי.